• Konkursy Kuratora Oświaty

•  W myśl rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad (Dz. U. z 2020 r. poz. 1036) konkursy przedmiotowe, to konkursy obejmujące i poszerzające treści podstawy programowej jednego przedmiotu. Udział w nich jest doskonałym sposobem sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Miło nam poinformować, że troje uczniów z naszej szkoły pomyślnie przeszło przez etap szkolny oraz rejonowy i zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego. Są to: Hanna Derela- kl. VIIIb (z: biologii, matematyki i chemii), Bartosz Kacprzak- kl. VIIIb (z chemii) i Michał Dykon- kl. VIb (z historii).

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na ostatnim- wojewódzkim etapie konkursu.

Opiekunowie